Кутовий диван Локі

Кутовий диван Локі - новинка!

Локі – це нова ортопедична модель дивану від нашої фабрики Barva Mebel, виробника модульних та м’яких меблів.

Про модель

Кутовий диван Локі  розробили та створили дизайнери Barva Mebel за мотивами  скандинавського дизайну, відомого своєю стриманістю та світлими тонами.

Компактна модель Локі чудово впишеться у приміщення будь-якого інтер’єру та планування. Стримана у дизайні та доволі елегантна модель дивану на високих ніжках та підлокітниками буде добре виглядати та збереже місце у кімнаті. Відстрочка кант по краях дивану візуально створить чіткі межі моделі та підкреслить її індивідуальність.

Ортопедичний диван Локі гарний вибір для вітальні, дитячої та спальні.

Кутовий диван Локі - краса та якість

Характеристика

Модель виготовляють із сучасних та безпечних для здоров’я матеріалів.

Підвищена міцність та якість – одна з головних переваг моделі. Так, міцний поліуретан не дозволить подушкам просісти, тож диван довго не просяде та збереже свій вигляд довше за свої аналоги.

Відпочинок та сон на дивані Локі знімає навантаження з хребта завдяки ортопедичним властивостям наповнювача, який використовує виробник. Великі подушки на спинці дозволяють комфортно розміститися на кутовому дивані самому або з компанією друзів.

Локі легко трансформується з дивну у широке ліжко. Механізм «Тік-так», більш відомий як еврокнижка, дозволяє розібрати диван у 2 дії. Навіть дитина впорається з цим званням самостійно.

Габарити Локі невеликі. Диван займає у довжину 240 cm, а при розібраному спальному місті - 220х145 cm.

Кутовий диван Локі - спальна частина

Переваги даної моделі

Локі – це зручна, компактна, комфортна і практично універсальна модель дивану для дома українців. Він підходить для здорового щоденного сну та є незамінним для домашніх посиденьок.

Кутовий диван Локі виготовлено з безпечних та надійних матеріалів, що важливо для вибагливих покупців в Україні та Європі, які надають перевагу м’яким меблям Barva Mebel. Надсучасний і водночас класичний дизайн моделі, підійде багатьом родинам.
Читайте також: модні м'які меблі 2019 року
Читайте також: обираємо м'які меблі відповідно до стилю інтерьєру

Якість дивана

Компанія гарантує якість кожної моделі дивана. Майстри виготовляють  дивани як для себе, тому роблять надійно. Крім того, що диван виготовлено з якісних матеріалів, Barva Mebel пропонує покупцям безкоштовне гарантійне обслуговування: діагностика та ремонт впродовж тривалого строку, до 18 місяців.  

Параметри моделі, яку замовляє клієнт, обговорюється індивідуально. Якщо необхідно, то можна замовити модель без спального місця та шухляд для білизни.

Можна обрати для себе будь-який зручний варіант:

  • правий чи лівий кут дивана;
  • категорію меблевої тканини;
  • кольори дивана.

Купити кутовий диван, а також дізнатися всі деталі, допоможуть менеджери фірмових салонів Barva Mebel і з радістю пояснять нюанси і допоможуть підібрати кращу комплектацію моделі дивана Локі. Кожен наш клієнт підбере для себе найбільш підходящий варіант, який відповідає всім вимогам і умовам.