Приклад зразків тканини

Як отримати безкоштовні зразки меблевої тканини?

.

Вибір меблів для квартири, будинку чи офісу – справа складна, особливо коли прагнеш гармонійного поєднання кольорів у власному інтер’єрі. Але що робити коли модель і її конфігурацію обрано, але немає можливості і часу відвідати салон для вибору меблевої тканини? Наша компанія пропонує нову і абсолютно безкоштовну послугу - замовлення зразків з варіантами обивки дивану, які є у наявності. Вдалий підбір кольорів, відтінків, та навіть, самої тканини, яка вона на дотик, є вкрай важливим для наших вибагливих клієнтів. У цій справі допоможе набір меблевих тканин. Маючи на руках зразки оббивки буде легше підібрати колір до шпалер чи килиму.

Отже, якщо Ви запланували купити диван та вже обрали модель кутового, модульного чи прямого дивану, крісла або ліжка, звертайтеся до менеджерів фабрики Barva Mebel або замовляйте набір зразків меблевих тканин за телефоном:

+38 (096) 255-45-40 или +38 (061) 228-68-58.

Можна відправити заявку й електронною поштою: barvamebel@gmail.com.

Вкажіть місто та адресу, куди потрібно доставити набір зразків, а також повідомте своє прізвище, ім’я та контактний номер телефону. Доставлення зразків меблевої тканини здійснить кур'єр Нової Пошти у зручний для Вас час і місце.

Набір зразків оббивки стане у нагоді та допоможе:

1. Підібрати ідеальний колір дивану, який буде знаходитися у кімнаті. Ви зможете уважно роздивитися колір кожного зразка у приміщенні за різного освітлення: вранці, вдень, ввечері. Побачити наскільки колір підходить для вашої кімнати.

2. Обрати тканину та її текстуру за тактильними відчуттями у спокійній та зручній обстановці: велюр, жаккард, шенилл, штучна шкіра тощо.   

3. Ви зможете замастити та спробувати відчистити зразок аби зрозуміти, як поводиться оббивка дивана, влаштувати такий собі тест-драйв для зразків.

4. Маючи зразки оббивки простіше підібрати тон тканини та перевірити чи пасуватиме диван до кольору стін, шафи чи журнального столику.

5. Набір тканини м’яких меблів зручно порівнювати та підбирати колір шпалер чи гардин під час ремонту у квартирі. Такі зразки полегшать вибір власникам та роботу дизайнера інтер’єрів.

Менеджери компанії Barva Mebel залюбки допоможуть кожному клієнту, який бажає отримати набір зразків тканин оббивки диванів, щоб зробити найвдаліший вибір кольору та тону зручного модульного чи кутового дивана Barva Mebel. 

Звертайтеся та замовляйте  набір зразків меблевої тканини для вдалого  вибору дивана!

Різноманітність зразків тканини