Кутовий диван Орегон

Кутові дивани: особливості, переваги, недоліки


Меблі займають важливе місце у квартирі. Особлива роль у цьому відводиться дивану, який створює затишну атмосферу вдома. Це один з головних елементів, що задає дизайн приміщення. За допомогою дивана приміщення розділяють на зони, він трансформує простір кімнати. М’які меблі роблять перебування мешканців та гостей комфортним, а відпочинок приємним.

Останнім часом кутові дивани стали доволі популярними серед покупців. Такі моделі здатні економити простір у квартирі, забезпечити спальне місце та багато місць для відпочинку.

Переваги кутів

Секрет популярності кутових диванів саме у беззаперечних наочних перевагах.

За допомогою кутового дивана можна зонувати приміщення та відокремити зону відпочинку від робочої зони чи проходу.

Диван використовує вільний кут кімнати та є більш компактним ніж комплект диван та крісла, це вигідно економить простір та заповнює кут кімнати.

Диван, який займає кут зали, пропонує більше місць для відпочинку з родиною, родичами чи гостями.

Кутовий диван зі спальним місцем -  доволі зручно. Кутовий ортопедичний диван, який має спальне місце, можна використовувати для щоденного сну в якості основного місця для сну або розбирати лише у разі приїзду гостей. Саме у цьому практичність кутового дивана. Виробники пропонують різні механізми трансформації диванів, проте кожний з них по-своєму зручний та дозволяє власникам швидко розбирати та збирати. Диван кутовий підійде для будь-якої кімнати: вітальні, дитячої, кабінету та, навіть, кухні. Кутові дивани чудово поєднуються з корпусними меблями, тому гармонійно будуть виглядати поряд зі шкафом, етажеркою чи комодом.

Види кутових диванів

Вибір моделей кутів на ринку дуже широкий. Виробники пропонують такой великий вибір, що у покупців очі розбігаються, настільки важко зробити вибір та купити кутовий диван.

Якщо розділити моделі за основними параметрами, то можна класифікувати за формою, мобільності та наявності або відсутності спального місця:

  • За формою: Г-образної та П-образної форми.
  • Мобільність: статичними (не можна розібрати чи поміняти кут) та модульні.
  • Місце для сну: пропонують зручне спальне місце та без нього.

Універсальний кутовий диван – це модульний диван, який складається з кількох основних елементів, наприклад, кута та прямих диванів або кута та невеличкого диванчика.

Диван Г-образної форми займає один кут.

Кутовий диван з кількома кутами має П-образну форму. Ці моделі більш громіздкі, проте за правильного планування зроблять кімнату неймовірно комфортною, тож вона стане найулюбленішою у родині.

Якщо модель не має кріплень, то всі елементи можна пересувати або змінювати кут дивана, і таким чином змінювати зовнішній вигляд кімнати. З таким диваном просто переїжджати та збирати його у новому приміщенні. Саме такий диван підійде для родини, яка любить перестановки та часто змінює місце перебування.

Суперм'який “Мегалайф” - модульний кутовий диван-валік без місця для сну, який прикрасить вітальню. Рухлива “Марго” складається з двох диванів, які створюють кут, а спальне місце з’являється, коли зсувають обидва дивани.

Деякі моделі виробник робить статичними, цільним кутом, який не можна змінити. Цей диван підійде для стабільної родини, яка обере кут та знайде для нього постійне місце у квартирі. 

Диван “Локі” - скандинавський красень на високих ніжках. Щоб придбати цю модель не потрібно точно знати площу квартири та місце, де буде розміщено диван. Кут “Локі” легко можна змінити (більш детально про кутовий диван "Локі" читайте у цій статті). Стриманий “Мартін” - це класичний кут з підголовниками, що регулюються, а ще спальним місцем, яке забезпечує механізм трансформації “Дельфін”. Якщо модель подобається, то слід визначити кількість місць для сидіння та сторону кута. Шухляди для білизни встановлюються на прохання клієнта.

Часто моделі кутових диванів доповнюють столиками, міні-баром, полицями, шухлядами для постільної білизни або іншими системами зберігання речей тощо. І це доволі практично для сучасної родини.

Крім кута та можливості пересувати диван, клієнти уважно обирають механізм трансформації дивана. Адже так зручно, коли  диван розкладається та забезпечує спальне місце. На розсуд власників його можна  використовувати як основне для щоденного сну чи додаткове, у момент приїзду далеких родичів чи гостей. Сучасні матеріали, з яких виготовляють м'які меблі, абсолютно гіпоалергенні та  мають ортопедичні властивості. Отже, щодений сон буде здоровим.

Велике значення має основа дивана та матеріали, з яких він виготовлений. На це слід звернути особливу увагу, перебуваючи у салоні або переглядаючи каталог моделей на сайті. Уважно читайте опис до моделей  або просіть продавців-консультантів уточните у менеджера, які саме матеріали використовують при виробництві диванів.

На фабриці Barva Mebel майстри використовують каркаси з цільного масива деревини, а не деревино-стружкові плити (ДСП). Наповнювачі подушок та сидіння - це сучасні матеріали підвищеної міцності, такі як поліуретан.  Широкий вибір меблевої тканини, її текстури та кольорової гами допоможуть обраному дивану ідеально вписатися до інтер'єру кімнати.

Кутовий диван Мартін

Особливості вибору та замовлення кутового дивана

Замовляти кутовий диван вигідно у виробника, оскільки більшість деталей обговорюється з клієнтом індивідуально. Це і габарити дивана, його колір, меблева тканина, наявність спального місця, додаткові полиці, лівий чи правий кут, наповнювачі та пружинні блоки тощо.

До того, як обрати з великого асортименту моделей, слід виміряти площу кімнати  або місця, де буде встановлено диван. Це діталі допоможуть точно підібрати ідеальний диван. Замовити його кут, визначити кількість посадкових місць та точні габарити.

Окремо слід зазначити, что BarvaMebel використовує якісні та міцні матеріали для виготовлення м'яких модульних меблів.

Подивитися моделі та придбати кутовий диван від виробника м’яких меблів

BarvaMebel можна в інтернет-каталозі, який пропонує широкий асортимент та стиль кутових диванів, ліжок та крісел.

Висока якість, безпечні та міцні матеріали, стиль та дизайн моделей подобаються українським покупцям  м’яких модульних меблів, які замовляють моделі диванів BarvaMebel. 

Насправді, кутові дивани підходять для різних квартир.  Вони доступні у різних моделях, габаритах, комплектаціях, тканинах та кольорі.  Тож можливо підібрати варіант  на  будь-який бюджет та простір: просторого офісу чи невеликої квартири-студії.

Відкиньте сумніви! Ви точно знайдете підходящу модель у каталозі компанії серед всіх варіантів. Незалежно від вибору, диван буде доставлено в квартиру службою доставки. Компанія гарантує високу якість та міцність кожної моделі. Диван буде виглядати як новий впродовж значного періоду часу.  Гарантія якості та гарантійний термін забезпечать спокій покупцям.